Kniha návštev

:D

Ahojte hasiči z Mojša. Ešte som nevidel tak aktívny zbor ako ste vy každú chvíľu máte nejakú akciu, alebo sa venujete deťom či už trénujete mladých hasičov venujete sa hasičskému športu alebo máte aktívnu prácu s deťmi z MŠ Mojš a veľa iných aktivít. Naozaj sa z toho teším a fandím vám. Naposledy som počul aj o veľmi úspešnej súťaži Detský železný hasič, ktorú zorganizoval vraj jeden z vašich členov a ostatný členovia mu samozrejme ako inak pomohli s prípravami. Počul som súťaži len veľa dobrého. Vidím na stránke aj pár fotiek s výjazdov takže je super, že sa viete zorganizovať aj v takomto prípade. :) Prajem veľa úspechov v živote a aj vo vašom hasičskom športe a čo najmenej výjazdov prajem. Ďakujem vám pozdravujem celý hasičský zbor obce Mojš. :) Ján M. :)

:-)

Ste super... :-)

:D

Ďakujeme pekne :)

:)

Najaktívnejší hasiči v okolí... :) Ste super... :) Držte sa... :)

HASIČI MOJŠ

Ďakujeme veľmi pekne :)